Karrier

Karrierálláslehetőség, önéletrajz, hostess

Aktuális programjaink

Értékeljen bennünket

Kérjük segítse munkánkat azzal, hogy kitölti értékelőlapunkat. Válaszaival hozzájárul, hogy fürdőnk szolgáltatásait még jobban az Ön igényeihez igazíthassuk.

Karrier

Karrier

Jelenleg az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársakat:

TAKARÍTÓ MUNKATÁRS

Amit elvárunk:

  • takarítónőként szerzett néhány éves tapasztalat előny de pályakezdőket is várunk
  • dinamikus, csapatban dolgozni tudó személyiség
  • megbízható munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány

Feladatok:

  • a fürdőhöz és a szállodához tartozó helységek tisztántartása

Amit kínálunk:

  • stabil és biztos munkahely
  • Hosszú távú munkavégzés

ONLINE MARKETING KOORDINÁTOR

  • felsőfokú végzettség
  • 1-2év marketing és digitális marketing területén szerzett szakmai tapasztalat
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció
  • energikus, motivált és kreatív munkavégzés
  • önálló, felelősségteljes hozzáállás
  • empátia, csapatszellem

Főbb feladatok:

  • éves marketing stratégia megvalósítása (PR, email és keresőmarketing, kampánytervezés, lebonyolítás, közösségi média)
  • saját kommunikációs csatornák menedzselése (weboldal, közösségi média, hírlevél)
  • szoros együttműködés az értékesítési területtel és a cégvezetővel

  • hosszú távú munkavégzés
  • felelősségteljes pozíciót, együttműködő csapatot
  • sokszínű és sokrétű feladatkört
  • piaci díjazást

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, kérjük küldd el fényképes önéletrajzod a k.molnar@barackhotel.com e-mail címre!

Facebook Elhelyezkedes Galeria Youtube VirtualTour